Tvorba stránek Chabera

Tvorba stránek a profesionální webdesign

Tvorba stránek

Tvorba stránekWebdesign studio Chabera tvorba stránek nabízí všem novým, ale i stvávajícím klientům služby na výhradně profesionální úrovni. Znamená to, že i jednoduché stránky námi vytvořené například pro zájmový kroužek, či soukromou osobu budou v celé své míře zpracovány kvalitně, jako kdyby šlo o stránky renomované firmy. Rovnou tedy říkám, že zmetky a věci napůl u nás prostě nevyrábíme. Samotná tvorba stránek je pro nás zdrojem obživy i zábavy, víme tedy moc dobře jak důležitá je kvalita naší odvedené práce. Tvorbou stránek a veškerým děním kolem výroby stránek se zabýváme již dvanáct let. Pokud tedy hledáte výrobce webových stránek a požadujete nekompromisní kvalitu, jste na správné adrese.

Tvorba stránek dnes není jen výrobou prezentační stránky firmy pověšená jen tak na internetu. Točí se okolo ní mnoho dalších kritériií, které v konečném součtu rozhodují o tom, zda vůbec bude prezentace Vašich webových stránek úspěšná. Ano, hovoříme o tzv. SEO, které se stalo poslední dobou nedílnou součástí tvorby stránek téměř samostatným oborem, jakousi nadstavbou webové prezentace, bez které je byť sebelépe vypadající stránka naprosto k ničemu.

Více informací na http://www.chabera.cz


Tvorba stránek a podpora

Tvorba stránekNaším cílem není vytvořit webové stránky a říci Vám sbohem. Při tvorbě stránek upřednostňujeme spolupráci dlouhodobějšího charakteru, která bude přínosem pro zákazníka a zároveň i pro nás. U dlouhodobé spolupráce snáze poskytujeme odborné poradenství v celém průběhu, lépe poznáme zaměření a cíle zákazníka. Tvorba stránek se tedy neomezuje pouze na zhotovení projektu, ale dále pokračujeme v udržování prezentace v konkureceschopnosti, životnosti a funkčnosti. Skutečnost je totiž taková, že sebelepší, byť v tuto chvíli zcela nová prezentace velmi rychle stárne.

Jsme tedy schopni poskytnout následný kompletní servis stránek jak celé oblasti tohoto oboru včetně on-line poradenství a školení přímo u zákazníka. Školení mohou být například o ovládání dodaného publikačního systému, či jiného elektronického systému, nebo o způsobu plnění obsahu při tvorbě stránek a psaní textů s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače (SEO).


Co tvorba stránek přináší?

V dnešní době je samotná tvorba stránek něčím úplně jiným, než byla před deseti lety. Změnilo se toho moc, webové technologie, internetové obchody - eshopy, obecný přístup k využití, důležitosti a potřebou www stránek. Firmy si dnes život bez webových stránek už neumějí ani představit, což je právě důsledkem masivního vzestupu v segmentu marketingu a prodeje v prostředí internetu. Některé stránky jsou hezké, ale nejsou nalezitelné ve vyhledávačích a naopak. My dbáme při tvorbě stránek na oba faktory.

 Napište nám:
Vaše jméno:
Váš e-mail: *
Vaše zpráva:
Kontrolní součet:* 8 a 4 ? (proti spamu)


Kontakty

Webdesign studio Jiří Chabera
mob: +420 605 898 007
mob: +420 606 118 540
pevná: +420 416 861 420
e-mail: info@chabera.cz
Skype: volat na skype


Nedávné webové projekty


Vyrobilo © 2021 Tvorba www stránek Chabera

TOPlist